Eesti English Русский
«
»

Järgmised sündmused Sündmuste arhiiv


Blogid
10/05/2018 11:11 Invaru soovitab Saaremaa abivajajatel planeerida vajalikud käigud abivahendikeskusesse enne esinduse remonti
Kuressaare Haigla hoones asuv abivahendikeskus Invaru palub abivahendite kasutajatel hankida endale maikuuks vajalikud varud kindlasti enne 25. maid, sest esindus suletakse remondiks. Uuenenud esindus avab uksed taas 4. juunil.
Invaru klienditeeninduse valdkonna juhi Kadri Tiido sõnul on Kuressaare esinduse ruumidega Aia 25 aadressil tegemist kõige vanemate ruumidega abivahendipakkuja 8 esinduse seast kõikjal Eestis. “Alustasime eelmisel aastal oma esinduste uuendamist, et pakkuda abivajajatele veelgi paremat võimalust näha, missuguseid abivahendeid üldse olemas on, kuidas need välja näevad ja toimivad. Nüüd on aeg, et ka saarlastel avaneksid paremad võimalused abivahenditega tutvumiseks,”
selgitas Tiido ning märkis, et enne remonti külastas Kuressaares asuvat abivahendikeskust igal aastal umbes 5000 abivajajat.

Maikuu viimasel nädalal on Invaru Kuressaare esindus kuni 4. juunini suletud. Selle aja jooksul muudetakse esinduse värvid säravamaks ning suurendatakse kogu teenindussaali pinda olemasoleva lao arvelt. Lao tarbeks kasutatakse edaspidi teisi Invaru käsutuses olevaid ruume.

Tänu suuremale teeninduspinnale on Tiido sõnul võimalik edaspidi eksponeerida abivahendeid oluliselt paremini. “Nii näiteks saame tuua uuendatud Kuressaare esinduse teenindussaali näidis-hooldusvoodi ja panna välja ka rohkem olme- ja taastusraviabivahendeid ning nahahooldustooteid, mida kohapeal uurida saab,” kirjeldas Tiido.

Seoses abivahendikeskuse uuendamisega soovitab Tiido abivajajatel hankida kõik vajalikud tarvikud enne 25. maid ning kutsub tutvuma uuenenud esindusega alates 4. juunist.

_Invaru abivahendikeskus on liikumiserivajadustega inimeste abivahenditele spetsialiseerunud valdkonna suurim ekspert Eestis. Üle Eesti kaheksas linnas asuvates teeninduspunktides käib igal kuul enam kui 10 000 abivajajat._

Vaata ka siia


Elitec Free