Eesti English Русский
«
»

Järgmised sündmused Sündmuste arhiiv 

Uudised
16/10/2017 09:01  Tervis puudutab meist igaüht
 Allikas: Meie Maa
Reedel, 20. oktoobril on Hellamaa külakeskuses vestlusõhtu, mis kannab pealkirja “Toitvam ja terviklikum elu”. Külas on holistiline tervise- ja toitumisnõustaja Eva Kumpas. 

“Oleme sügis-talvisel perioodil, kui inimetel on rohkem aega tubasteks tegevusteks, vastavalt võimalustele korraldanud mitmeid erinevaid loenguid ja koolitusi,” ütles ürituse üks korraldajaid, Muhu valla arendusnõunik Annika Auväärt. 

Ta lisas, et tervis on üks neist teemadest, mis puudutab igaüht. “Loengule ootamegi kõiki, kelle jaoks on tervise teemad olulised. Usun, et Eval on edasi anda häid soovitusi, mida tasub järgida,” märkis ta.

Tervise- ja toitumisnõustaja Eva Kumpase sõnul on õhtu põhiteemadeks toitumine läbi holistilise vaatenurga. 

“Räägin tervislikest valikutest meie igapäevasel toidulaual, aga rõhutan ka seda, et toitumine on vaid üks väga oluline komponent, mis aitab meie organismil tervikuna tasakaalus püsida,” selgitas Eva, kelle sõnul on väga olulised ka teised eluvaldkonnad nagu liikumine, suhted, rõõm, eneseteostus…”Usun ja loodan, et iga kuulaja saab lisaks uutele teadmistele ka iseendast rohkem teadlikuks.”

Üritus on rahastatud “Rahvastiku tervise arengukava 2009-2020” vahenditest ja korraldatakse koostöös Orissaare vallaga. Eelregistreerimine oleks hea, aga loomulikult võib ka lihtsalt kohale tulla, märkis Annika. Üritus on tasuta. Info ja registreerumine annika@muhu.ee või telefonil 5622 1922.

Elitec Free